Pola biwakowe

Nadleśnictwo Pomorze zaprasza do rezerwacji pól biwakowych na terenie Nadleśnictwa Pomorze.

Regulaminy

Nadleśnictwo Pomorze wprowadza do stosowania regulaminy udostępniania obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych. Regulaminy znajdują się poniżej.

Program "Zanocuj w lesie"

Nadleśnictwo Pomorze przystąpiło do Programu „Zanocuj w lesie” w ramach, którego wyznaczyło specjalne obszary leśne o powierzchni 1641 ha, przeznaczone dla miłośników bushcraftu i survivalu, gdzie bez ryzyka naruszenia ustawy o lasach, wszyscy zainteresowani mogą biwakować.

Poradnik bezpiecznego turysty

Poradnik bezpiecznego turysty zawiera informacje o potencjalnych zagrożeniach występujące w lesie oraz zasady bezpiecznego przebywania w lesie.

Miejsce na ognisko

Miejsca przeznaczone do palenia ognisk na terenie Nadleśnictwa Pomorze

Szlaki turystyczne PTTK

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze, (najstarsze w Polsce stowarzyszenie skupiające turystów i krajoznawców) „powstałe w 1950 r. z utworzonego w 1873 roku Towarzystwa Tatrzańskiego, które w 1920 roku przyjęło nazwę Polskie Towarzystwo Tatrzańskie, oraz utworzonego w 1906 roku Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego jest spadkobiercą tradycji i dorobku ideowego, a także następcą prawnym majątku tych Towarzystw”

Drogi leśne udostępnione do ruchu publicznego, miejsca postoju pojazdów

Lokalizacja MPP oraz przebieg dróg udostępnionych do ruchu publicznego dla pojazdów silnikowych, zaprzęgowych i motorowerów na terenie Nadleśnictwa Pomorze.